Drużyna reprezentująca naszą szkołę w powiatowym etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zdobyła pierwsze miejsce. Uczniowie najpierw mieli za zadanie rozwiązać test wiedzy składający się z 25 pytań z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a następnie rozwiązać test skrzyżowań składający się z 10 zadań polegających na ustaleniu prawidłowej kolejności przejazdu przez skrzyżowanie.

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Julia Filipowicz
  2. Joanna Kwiatkowska
  3. Danylo Klichannyi
  4. Michał Wójcik

Celem Turnieju są działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. Turniej organizowany jest przez Polski Związek Motorowy oraz Komendę Główną Policji, Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego.

Turniej ma charakter wieloetapowy, dzięki zwycięstwu nasza reprezentacja szkoły awansowała do etapu rejonowego.

Życzymy dalszych sukcesów.

Krystian Barwiński